Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Adı Efsane Fragman

<< 1 2 34 5 >>Adı Efsane 29. Bölüm Fragmanı Final

Yorum Yaz (7 Yorum) Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Dram
Yönetmen: Devrim Yalçın
Senaryo: Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Salı - 20:00
Adı Efsane Oyuncuları:
Adı Efsane Konusu: D Productions'un yapımcılığını yaptığı dizinin oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu. Şuan İçin dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer, Reha Özcan Güneş Hayat , Bülent Düzgünoğlu, Cem Yiğit Üzümoğlu , Almila Ada, Leyla Kırşan , Baran Bölükbaşı ve Hakan Ummak bulunuyor.
Yorum Yap

Adı Efsane dizisine 7 Yorum Yapıldı
  1. Adi efsane h F A S M: İsimsiz sen ne yazıyon adam gibi konuş kardeşlik yapıyolar öteki yaralandımı diğeride yaralanır daha fazla saçmalama
  2. Elif: Dizinin yeni konusunu çok merak ediyorum.inşallah Melis diziden ayrılmamıştır.Yoksa gerçekten çok saçmalamış olur.
  3. ELİF: Adı efsane dizisini hayranlıkla izliyorum.Dizi izlemeyi bilmeyen kişilerin yerli yersiz yorum yapmaları açıkçası çok saçma.Onları yorum yapmamaya davet ediyorum.
  4. 1numara: sūper sizi
  5. afsane azadi khah.iran: iyl bir dizi .seny cok seviyourm.tark v bahar
  6. İsimsiz: -Bu üniversite öğrencisi yaşındaki liseli gençler ne zaman okula gidiyor - okul sahneleri olmadan herşey iyice abuklaşıyor - bu gençlerin ailelerinin nasıl geçindiği hep sır olarak mı kalacak!! - zar zor geçinen bu çocuklar çeşit çeşit mont giymek zorunda mı!! - biri yaralanınca başındakiler öylece dakikalarca niye, neyi bekliyor. Hemen yardım, ambulans falan deseler senaryo çok mu aksar!! Çok basitçe bunları halletmek mümlün değil mi? Erdal Beşijçioğlunun hatırına arada bir bakıyorum, ama pes diyorum artık.
  7. Selda SA: Iyi bir dizi olacağını düşünüyorum , Erdal bey var...

Adı Efsane Dizisi Özet

Adı Efsane 29. Bölümde Neler Yaşanacak?
Sadık'ın Naz'a yazdığı mektuptan haberdar olan tekişi Ali arkadaşını içinde bulunduğu zor durumdan kurtarırken kendini beklenmedik sürprizler içinde bulur. Mercan ve Ali'yi yüz yüze getiren bu sürpriz herkes tarafından olumlu karşılanır. Reyhan Sinan'ın yurt dışına geri dönmemesi için sırrını söyler. Naz hakkındaki önemli gerçeği öğrendikten sonra nasıl bir adım atacak?

Adı Efsane 28. Bölümde Neler Yaşanacak?
Gülsüm ve Reyhan'ın aralarındaki konuşmalara kulak misafiri olan Hakan Naz'ın gerçek babasının Sinan olduğunu öğrenir. Konuşma esnasında Hakan ve Naz'ı karşısında bulan Reyhan Naz'ın gerçekleri öğrenmiş olması ihtimliyle çaresiz kalır. Hakan ve Naz'ın sevgili olacakları haberi Sadık'ı yıkar. Naz'ın kitabının arasına bıraktığı mektup tüm dengeleri değiştirir. Diğer yandan Fiko ve Çiler arasında durumlar düzelse de Fiko'nun Sibel'i unutması o kadar da kolay olmayacaktır.

Adı Efsane 27. Bölümde Neler Yaşanacak?
Fiko yoluna kimle devam edecek? Sibel'le mi yoksa Çiler'le mi? Tayfa Durmaz Spor'un bünyesine katılabilmek için oynadıkları maçı kazanırlar. Ozan ve Sİbel'in el ele tribünde olması herkesi etkiler. Hakan ise maç sonu konuşarak aralarındaki gerginliğe son vermek isterken Naz'dan beklenmedik bir cevap alır. Sinan Tayfa'yı galibiyeti kutlamak için yemeğe çıkarır. Ozan'ın Sibel'i kullanarak yaptığı plan Ozan ve Fiko'yu karşı karşıya getirir.

Adı Efsane 26. Bölümde Neler Yaşanacak?
Hakan ve Naz arasındaki yakınlaşma Reyhan'ın dikkatinden kaçmaz ve bu duruma bir dur demek istemez. Geçmişte yaşananlardan ötürü kızını kollamak isteyen Reyhan Naz'ın mahallesinden bir süreliğine de olsa uzak durmasını talep eder. Çiler ise Fiko'yu geri kazanmak için elinden geleni yapar. Fiko Sibel'e olan küllenme aşkı ve Çiler'in açtığı beyaz bir sayfa arasında acı çekmektedir. Reyhan ile Sinan arasında geçmişten gelen husumet onları zor bir zaman zarfına sokar.

Adı Efsane 25. Bölümde Neler Yaşanacak?
Fiko'nun vurulması herkesi derinden etkiler. Hakan Ozan'a Fiko'yu kendi pis dünyasından uzak tutmasını ister fakat Ozan'ın Fiko'yu rahat bırakmaya niyeti yoktur. Ali ve Sadık iş arayışlarını devam ettirir. Bir dizide figüran olarak iş bulan ikili şöhret hayallerine dalarlar. Fakat bu hayal çok uzun sürmez kendilerini bambaşka bir ortamda çalışırken bulurlar. Diğer taraftan Reyhan Nazlı ile Sinan arasında kurulan bağdan rahatsız olur.

Adı Efsane 24. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tayfa çocukluk arkadaşları Sinan'ın gelişiyle çok mutlu olurlar fakat bu mutlulukları fazla uzun sürmez. Seyfi'nin borçları yüzünden icra gelince Hakan büyük bir sorumluluk üstlenir. Parasızlık sıkıştırmaya başlayınca Ali ve Sado'da kendilerine iş aramaya başlarlar. Reyhan'ın babadan yadigar evine alıcı bulunur. Fakat bu alıcılar Reyhan'ın başına bela açar. Hakan, Ozan ve Fiko olaya müdahale eder fakat bira geç kalmışlardır.
Adı Efsane 23. Bölümde Neler Yaşanacak?
Durmazspor'un kriterleri bellidir. Hakan'ı oldukça zorlu bir zaman süreci beklemektedir. Basketbol hayalleri resmen suya düşen takımın diğer üyeleri ise hayata tutunmanın başka yollarını aramaya başlarlar. Ozan'ı bu defa geri çevirmeyi başaran Fiko giderek daha da köşeye sıkışmaktadır. Çiler'in renkli dünyasına tanık olması onu karanlığa doğru iter. Reyhan ise sakladığı sırrın ortaya çıkmasını engellemeye çalışır.

Adı Efsane 22. Bölümde Neler Yaşanacak?
Hakan, Fiko, Sadık ve Ali liseler arası turnuva şampiyonu olmuş bir basketbol takımı olarak Durmazspor isminde yeni kurulan bir kulübün seçmelerine giderler. Fakat Durmazspor takımına içlerinden tek seçilen kişi hakan olur. Ali ve Sadık bu durumu çabuk kabullenirken Fiko'yu karakteri ve yapmak istedikleri bakımından bir çatışma bekler. 17 sene önce mahalleyi terk ederek kendisine yeni bir hayat kuran Reyhan kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri döner. Reyhan'ın bundan sonra tek amacı eski dost ve akrabalarının olduğu bu mahallede tekrar ayakta kalabilmektir.
Adı Efsane 21. Bölümde Neler Yaşanacak?
Ağır bir ameliyat geçiren Tarık'ın hayati riski haal devam etmektedir. Fiko'ların tutuklandığından habersiz olan Tarık canla başla ayağa kalkmaya çalışmakta takımının başında olarak şampiyonluğu göğüslemeye kararlıdır. Hakan arkadaşlarının suçsuz olduğunu ispatlamaya çalışır. Karakoldan çıkamayacaklarını düşünen Fiko ve arkadaşları Hakan'a kupayı alması için ikna etmeye çalışırlar.
Adı Efsane 20. Bölümde Neler Yaşanacak?
Gürol bir yolunu bulup kaçıp saklanırken Tarık hastanede hayat mücadelesi vermektedir. Babasına yardımcı olmaya çalışan Kıvanç ise Hakan ve arkadaşlarının elinde kalır. Gözünü tamamen karartan Fiko Gürol'un yerini öğrenmek için her yolu dener. Ölümün kıyısında olan Tarık hayatta kalabilecek mi? Gitmek için karar alan Bahar Tarık'ın vurulmasıyla kararından vazgeçecek mi? Bahar Tarık'ın yanında olmayı mı isteyecek yoksa bırakıp gidecek mi?
Adı Efsane 19. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tarık neden işten atıldığını öğrenmeye çalışır. Bahar olayın aslını yani Gürol Ertüm meselesini bildiği halde Tarık'tan gizli tutmak ister. Tarık hem işini geri almak hemde takımını şampiyonluk maçına hazırlamak için acilen bir çözüm üretmeye çalışır. Fiko Hakan'la Sibel arasında yaşananları öğrendikten sonra arkadaşlıklarını sorgulamaya başlar. Tarık işine geri dönebilecek mi? Tarık'la arası giderek kötüleşen Bahar yapacağı seçim sonrasında kazanan taraf mı olacak?
Adı Efsane 18. Bölümde Neler Yaşanacak?
Melis babasıyla yüzleşir ve Hakan konusunda geri durmasını ister. Tarık ise kızının söylemlerini dinlemeyecek ve göz ardı edecektir. Melis'in inadına karşılık farklı bir yol bulmak durumundadır. Hakan Kıvanç'ın tehditleri üzerine bir yol ayrımına gelir, ya Fiko'ya geçrekleri itiraf edecek ya da yarı final maçını satacaktır. Tarık inadı yüzünden uğruna savaştığı her şeyi kaybedecek mi? yoksa kazanan taraf mı olacak? Melis mahkemede ne söyleyecek?
Adı Efsane 17. Bölümde Neler Yaşanacak?
Kıvanç tarafından bir seçim yapmak durumunda kalan Hakan kendisini kaybeder. Kıvanç'ı yaralayan Hakan tutuklanır. Yarı final maçı için zaman gelmitir. Tarık bir taraftan takımını maça hazırlamaya çalışırken diğer taraftan Hakan'ı zor durumdan kurtarmaya çalışır. Melis Hakan'la aralarında perde olan kişiyi öğrenmeye çalışır.
Adı Efsane 16. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tarık tarafında işler giderek karışık bir hal almıştır. Bir tarafta takımın ne olacağı diğer tarafta mahkemenin atatığı sosyal hizmetler görevlisinin vereceği önemli raporun ne olacağıdır. Kızlarını geri alabilmek için takımı bir arada tutması ve Melis'le arasını iyi tutması gerekmektedir. Bahar Tarık'ın gözünde eskisi gibi değeri olmadığını düşünür. Hakan'la Tarık'ın arası giderek bozulur. Hakan ise Tarık ve Melis arasında kalmıştır.
Adı Efsane 15. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tarık, Hakan ve Fiko'nun yaptığı hatayı tüm takıma faturasını keser. Tarık'ın artık takımla ilgili farklı planları bulunmaktadır. Fiko kendisi yüzünden arkadaşlarınında yanmasına razı gelmez. Melis Tarık ve Bahar arasındaki ilişkiyi kabullenmek istemez. Baba kız arasındaki ilişkiyi düzeltmek isteyen Hakan Melis'i ikna etmeye çalışırken Tarık'la tekrar yüzleşmek zorunda kalır.
Adı Efsane 14. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tarık aykırı davranan Hakan ve Fiko'yu kendi yöntemleriyle cezalandırır. Fiko tüm yaşananlara rağmen hayallerinden vazgeçmeye niyeti yoktur. Ona yardımcı olabilecek tek kişi ise Hakan'dır. Sadık ve Ali Kıvanç'ın yaptıklarını yanına bırakmayacaktır. Seçil Bahar'la aralarında yaşadıklarını kızlarını babalarına söylemesi için tembihler. Tarık, Melis'e Bahar'la olan ilişkisini söyleyecek mi? Melis bu durumu kabullenecek mi?
Adı Efsane 13. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tarık Bahar'la yeni bir şansı hakettiğini düşünmektedir. Bahar Tarık'ın yaptığı jeste karışık verir. Melis'in inadını kırmaya çalışan Hakan arkadaşının da yardımını alarak bir sürpriz hazırlar. Hakan'a olan öfkesi artan Kıvanç Hakan'ın canını yakmak için farklı bir yol deniyor. Hakan ve Fiko bilinçsizce başlarına geleceklerden habersiz Kıvanç'ın oyununa alet olurlar. Bahar ve Tarık'ı kol kola gören Seçil nasıl bir tavır alacak?
Adı Efsane 12. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tarık kızlarının okuduğu kolejden basketbol takımı için koçluk teklifi alır. Melis ya takımın ya biz diyerek babasına büyük bir baskı uygulamaktadır. Hakan Melis'in asıl derdinin kendisiyle olduğu kanaatindedir. Melis'in karşısına çıkarak gerçekleri tek tek anlatır. Fiko yaşadıklarından sonra kendini toplamaya çalışır ve yeni hedeflerine yelken açar. Bahar Tarık'a gelen teklif için ne diyecek? Melis yanlışından dönecek mi?
Adı Efsane 11. Bölümde Neler Yaşanacak?
Çocuklarının dengesinin alt üst olduğunu farkeden Tarık takımın dağılmasına izin vermeyecektir. Bahar ise geleceği için önemli bir tercih aşamasındadır. Tarık'ın karmaşık hayatına dahil olmuşken artık ondan uzak durması gerektiğinin farkındadır fakat bu hiç kolay olmayacaktır. Melis ve Hakan aralarındaki köprüyü atmaya çok yakındır. Bahar Tarık'tan vazmı geçecek? Hakan ve Melis'in arası düzelecek mi?
Adı Efsane 10. Bölümde Neler Yaşanacak?
Bahar uzun süredir içinde tuttuklarını Tarık'a itiraf etmeye hazırdır. Ancak hesapta olmayan gözden çıkardığı bir durum vardır. Sibel kaybetmeye göze alarak Hakan'a aşkını itiraf eder. Fakat bunu yaparken nasıl bir tepkiyle karşı karşıya kalacağını hesaba katmamıştır. Hakan artık büyük yük taşımaktadır. Kıvanç'tan aldığı para yüzünden Melis'le arasına mesafe koyarken Sibel'in itirafı sonrası Melis'in karşısına çıkacak yüzü kalmamıştır.
Adı Efsane 9. Bölümde Neler Yaşanacak?
Sonunda Melis'le barışan Tarık canı kanı olan kızının Hakan yüzünden canının yandığını henüz bilmemektedir. Melis Kıvanç'tan uzak durmaya çalışırken Kıvanç Hakan'ı oyun dışı bırakmak için elinden geleni yapar. Bahar Tarık'a dur diyerek hislerini belli ederken Kevser'in söyledikleriyle şok olur. Hakan ve Kıvanç arasındaki anlaşmayı öğrenen Melis nasıl bir karar alacak?
Adı Efsane 8. Bölümde Neler Yaşanacak?
Seçil kendince tahminlerinde haklı çıkmıştır Tarık çocuklarına babalık yapmayı başaramamış başlarına büyük dert açmıştır. Melis'in vurulmasından kendini sorumlu tutan Hakan ne yapacak? Seyfi'nin alacaklıları borcu ödemesi konusunda Hakan'a baskı yapmaya devam ederken Hakan bu işinin sonunun nasıl biteceğini tahmin bil etmek istemez. Hakan başına kötü şeyler gleeceğini düşünmektedir. Hastaneye kaldırılan Melis ameliyata alınır. Melis hastanede yaşam savaşı vermektedir, Melis hayatta kalabilecek mi?
Adı Efsane 7. Bölümde Neler Yaşanacak?
Tarık Melis'i Hakan'a emanet ederken gelişebilecek olaylara ihtimal bile vermemiştir. Seçil ise Melis'in babasına benzeyen bir adama aşık olup hayatının acılar içinde geçmesinden korkar. Bahar annesinin Tarık'la ilgili düşüncelerinin yersiz olduğunu düşünüp itiraz etse de hiç bir şey istediği gibi gitmez. Hakan bir yandan Melis'e olan hislerine engel olmaya çalışırken diğer yandan Seyfi'nin arkadaşları yüzünden başını belaya sokar.
Adı Efsane 6. Bölümde Neler Yaşanacak?
Bahar'ın şikayetinden bir haber olan Tarık iki gün sonra düzenlenecek olan velayet davası hazırlıklarına başlamıştır. Sözleşmeyi yapacağına emin olurken kızlarına kavuşmak için hala bir şansı olduğunu düşünmektedir. Duruşma günü okula bir müfettiş baskını olur ve aynı gün kendisine soruşturma açılacağını öğrenen Tarık'ı zor günler beklemektedir. Bahar ve öğrencileri müfettişi ikna edebilecek mi? Tarık sözleşmeyi halledip duruşmaya kanıt olarak sunabilecek mi?
Adı Efsane 5. Bölümde Neler Yaşanacak?
Melis'le ayarladığı özel geceyi işi yüzünden kaçıran Tarık hayata karşı öfkesini kusar. Tarık hem kendine hem hayatına karşı oldukça öfkelidir. Tarık Melis ve Zeynep'e düzenlenen baba - kız gecesine neden gelemediğini izah etmeye çaışırken her şeyi eline yüzüne bulaştırır. Seçlik Tarık'ın bu hatasını affetmek istemez ve velayet davası öncesi işleri oldukça karıştırır. Melis babası Tarık'ın başına gelenleri öğrenmek isteyecek mi?
Adı Efsane 2. Bölümde Neler Yaşanacak?
Eski bir milli basketbolcu olan Tarık Aksoy hırsı yüzünden önce kariyerini daha sonra karısını kaybeder. Karısı son olarka çocuklarını da mahkemede alır elinden. Melis ve Zeynep teyzeleriyle birlikte yaşamaya devam eder. Tarık çocuklarını geri alabilmek için zorlu sınavlardan geçer. Tarık gençleri kısa sürede ikna ederek eğitip sahaya sürmesi gerekir. Seçil'in kızları ile birlikte yurt dışına yerleşeceğini öğrenen Tarık çocuklarını engellemeye çalışır.